Já vím,že sem furt chodíte :D

Ale prosím,přesměrovávejte své návštěvy SEM. Pokud tam budete chodit pravidelně,máte menší šanci,že prošvihnete adresu nového blogu (počítají se jen návštěvy s komentářem).Byla bych ráda,kdybyste se tam chovali jako za těch starých zlatých časů tady na blogu. <3

Zdraví Shayla 3.11.2012

Adopce 002 - ještě zbývá 1 ball! Vemte si ho někdo!

Vítám členy: Kiki ; Aďo ; Tyfy ; Dundrovka


Body za Velikonoční akci:

Pikachu - 2 body
Luke - 37 bodů
Safíra - 25 bodů (celkem získáno 51 bodů)
Adelade - 21 bodů (celkem získáno 28 bodů)
Mirek - 15 bodů
Danielio - 0 bodů (celkem získáno 17 bodů)
naty108 - 21 bodů

Obchod s bally

30. dubna 2011 v 10:15 | Shayla
Procházíš se po městě, když tu zahlédneš maličký obchod s modrou střechou.
Rozhodneš se, že se podíváš dovnitř. Přejdeš přes ulici, a vejdeš velkými bílími dveřmi dovnitř.
Náhle spatříš několik poliček, regálů a vytrínek. Uprostřed místnosti spatříš malý pult, za kterým stojí muž. Dojdeš blíže k němu, a muž tě osloví.
"Ahoj. Vítej v obchodě s bally. Jmenuji se Emil.Jsem prodavač v tomto obchodě. Zřejmě se ptáš co prodávám.Ve svém obchodě prodávám bally. Pokud už žádné bally nemáš, v mém obchůdku si je můžeš koupit za malé množství peněz.Některé jsou možná dražší,ale to záleží na kvalitě."
Emilovi pomocníci:
Zeptáš se Emila,co to ten ball je.Ten ti to rád vysvětlí.
,,Poké ball je věc ve tvaru míče, kterým se chytají divocí pokémoni. Takže Poké ball je použitelný při chytání a ukládání Pokémonů. Trenér může u sebe nést několik různých Poké ballů. Nicméně, pokud naplní ve svých Poké ballech více než šest pokémonů, které chce trenér mít u sebe, sedmý pokémon se transportuje za jeho ostatními Poké bally, například do pokémonského střediska nebo v případě Ashe, k profesorovi Oakovi.
Obyčejný Poké ball je určený k chytání né moc silných pokémonů. Je to dáno i tím, jak pokémona oslabíte, když na něj hodíte Poké ball. Poké ballů existuje více druhů, takže nejvýhodnější volba je na každého pokémona hodit ten správný Poké ball. Ačkoli technologie Poké ballu zůstává neznámá, základní mechanismy jsou docela lehké k porozumění. V bitvě, když je Pokémon oslabený, trenér hodí Poké ball na pokémona. Teď nastává chvíle, kdy se pokémon chytí, nebo vyvine energii, která by ho zpátky vymrští z Poké ballu. Jestli pokémon uteče, v seriále se vrací zpět k trenérovi, zatímco ve hrách se Poké ball rozletí a není dále použitelný. Normální Poké ball má potíž chytit extrémně velkého a těžkého Pokémona. Později v těchto epizodách se ukazuje, že starověké civilizace dokázaly tuto záležitost vyřešit. K chycení velmi velkého Pokémona vybudovali opravdu velký Poké ball z kamene. Ať tak nebo onak, obrovský Poké ball z kamene je téměř nemožné použít, proto vzestupem technologie přišlo řešení ve formě Heavy ballu.
Kromě chytání pokémonů, slouží Poké ball jako taková úschovna pokémonů. Trenér může mít šest Poké ballů s pokémony najednou. Při bitvě, když pokémon prohraje a není schopen pokračovat, trenér si jej může zavolat zpátky tak, že na něj namíří Poké ballem a paprsek jej znovu uschová. Někteří pokémoni jsou schopni opustit jejich Poké bally bez výzvy trenéra.Jestliže si Pokémon nepřeje vystoupit z jeho Poké ballu, i když jej trenér vyšle, blesk světla vyjde z Poké ballu a hned zase zaleze. Toto se stalo v epizodě "Pryč s Digletty!", kdy se Gary Oak pokusil vyslat několik neznámých pokémonů, aby bojovali s Digletty. Stejný případ se stal také Ashovi, když se o to pokoušel s jeho Squirtlem. Pokoušelo se o to více trenérů, ale žádný nebyl úspěšný. Poké bally nejsou vždy v plné velikosti. Když si trenér přeje, aby se Poké ball změnil na velikost miniatury, šáhne na knoflík na přední straně. Tímto způsobem se zvětšuje i zmenšuje. Tato velikost je více užitečná pro uskladnění Poké ballů a také proto, aby se mohly nést v kapsách či na páscích.
Z Poké ballu se také dá pokémona vypustit. Pokud se trenér rozhodne opustit pokémona, objeví se modré světlo, které je znakem, že pokémon už nepatří tomu trenérovi. Když je pokémon uvolněn je z něj zase divoký Pokémon.''

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.


Krmte prosím:
Party image(c) Shayla I Vytvořeno 29.4.2011 I Pokémon 1995-2011 I Stránka je chráněna autorskými právy. I
Pokud se vám nezobrazuje nové menu (jiné popisky),stiskněte F5.

979010582509407