Já vím,že sem furt chodíte :D

Ale prosím,přesměrovávejte své návštěvy SEM. Pokud tam budete chodit pravidelně,máte menší šanci,že prošvihnete adresu nového blogu (počítají se jen návštěvy s komentářem).Byla bych ráda,kdybyste se tam chovali jako za těch starých zlatých časů tady na blogu. <3

Zdraví Shayla 3.11.2012

Adopce 002 - ještě zbývá 1 ball! Vemte si ho někdo!

Vítám členy: Kiki ; Aďo ; Tyfy ; Dundrovka


Body za Velikonoční akci:

Pikachu - 2 body
Luke - 37 bodů
Safíra - 25 bodů (celkem získáno 51 bodů)
Adelade - 21 bodů (celkem získáno 28 bodů)
Mirek - 15 bodů
Danielio - 0 bodů (celkem získáno 17 bodů)
naty108 - 21 bodů

Informace o hře

29. dubna 2011 v 18:52 | Shayla
Herní svět
Celá hra se odehrává v regionu Unova.Hra je určená pro 20 aktivních členů,kteří to chtějí někam dotáhnout.
Byť jako trenéři nebo koordinátoři.
Ranky
Ve svém profilu si můžeš všimnout políčka Rank.Je to takové,no říkejme tomu ocenění,ale je to spíše tvůj postup.
Co který rank znamená?
Nováček
Starter levlel 5-10
Pokročilý
Starter levlel 11-15
Zelenáč
Starter levlel 16-20
Junior
Starter levlel 21-30
Senior
Starter levlel 31-55
Nadřízený (vyšší,lepší atd.)
Starter levlel 56-65
Elita
Starter levlel 66-80
Mistr
Starter levlel 81-95
Šampion
Starter levlel 100-???
Arceus
Jen admini
Čím větší rank,tím lepší trenér.Trénuj tedy svého Pokémona a b ď ten nej!


Obchody
Ve hře lze samozřejmě nakupovat, pokébally a další potřebné věci. Proto tu je mnoho obchodů kde si budete vše moci nakoupit. Jediné co se obtížně nakupuje jsou pokémoni.Dají se sehnat buď na černém trhu (riziko,že budou nemocní),nebo jednou za měsíc v adopcích.
Nakupuje se zde za body.Na začátku hry dostaneš 5 000,- a další body můžeš získávat například za soutěže nebo prací.

Chytání
Každých 14 dní se na blogu objevuje nové chytání.V něm si můžeš samozřejmě chytit nové Pokémony do svého týmu.Existují 3 druhy chytání a to:
Normální chytání:Chytáš normálně útočením a pak hodíš Pokéball (nebo jiný ball)
Lákání na jídlo:Nalákáš Pokémona na jídlo a pak ho chytíš.
Spřátelení:Pokusíš se přemluvit Pokémona,aby šel s tebbou.
Někdy se stane,že s tebbou Pokémon nebude chtít jít a máš 2 možnosti-Buď ho nechat být a nebo se o to pokusit znovu.

Trénink
Nejdříve musíš Pokémonovi útok detailně popsat,popřípadě ukázat obrázek,jak má ten útok správně vypadat.
Poté mu musíš pořádně vysvětlit,jak má útok provést.Samozřejmě platí,že další útok Pokémona nemůžeš naučit dřív,než se naučí ten útok předtím.Pokémon se může naučit pouze 3 útoky denně.Zde je příklad správného tréningu:

Gulpine,pojď ven!
Zase půjdeme trénovat,jak jsem slíbila *Gulpin nadšeně povyskočí*.Ale nejdříve si ještě procvičíme Bušivý útok. *Zavedu Gulpina k takovému velkému,povalenému kmeni (jestli víš,jak jsou tlustý starý baobaby xD)* Tak jo,můžeš se předvést. *Gulpin si prokřpne klouby a pořádným švihem použije na kmen Bušivý útok.Prorazí sotva 30 cm* No jo,hold tvrdý dřevo,co s tím naděláš.Zkusíme to znova a tentokrát se do toho pořádně opři. *Gulpin prorazil asi 50 cm* No vidíš! ještě tak několik metrů a máš ho vejpůl! xD **Po hodině** *Gulpin celý udýchaný a zbývá mu už jen 25cm* Pojď Gulpine!Já ti věřím! *Dám Gulpinovi puffin a napít* A pojď! *Gulpin přerazí kmen vejpůl* Výborně Gulpine! *Dám mu hrstku puffinů za odměnu* Teď si na chvíli odpočineme **Po půl hodině** Tak jo,odpočinuto? *Gulpin kývne* Dneska bych tě chtěla naučit zásobovací útok.Je to takový útok,kterým si hromadíš sílu na nadcházející útok.Můžeš ho použít tolikrát,kolikrát chceš.Čím víc ho budeš používat,tím víc budeš máít síly a následný útok může být třeba nakonec silný stejně jako Hyper paprsek :-D Podívej na toho Swalota: http://archives.bulbagarden.net/media/upload/a/ae/Reggie_Swalot_Stockpile_beginning.png a http://archives.bulbagarden.net/media/upload/2/26/Reggie_Swalot_Stockpile.png Swalot se nejdříve pořádně nadechne a přijme obrovské množství vzduchu,ze kterého získá potřebnou sílu. *Gulpin se snaží napodobit Swalota a moc mu to nejde* Musíš pořádně Gulpine,takhle *Pořádně se nadechnu a snažím se co nejlíp předvést zásobovací útok* A teď ty. *Gulpin to zkusí znova a tentokrát pořádně* No vidíš! Teď to zkus znova a pořádně se nadechni. *Gulpin se pořádně nadechne a ohromě se zvětší* nezapomeň si z toho nadmutí brát sílu :-) **Po 4 ''zásobovacích útocích'' ** A teď vyzkoušíme,zda to funguje-Bušivý útok! *Bušivý útok byl o hodně silnější* Super! A teď ho uděláme ještě silnější! Zkus znovu zásobovací útok! *Gulpin se stráááášně moc nadechne a nafoukne se až skoro praskne* Dobře,to je trochu moc :D Ale budiž,teď nárazový útok! *Gulpin silně narazil do blízké jabloně až z ní spadaly všechny jablka,které Gulpin hned snědl* Ty jsi ale žrout :D chtěla jsem ti dát pufiny,ale když už jsi snědl ty jablka... *Gulpin prosí a dělá smutný oči* Dobře,ale jen jeden.Zbytek až na konci tréningu.
Ještě bych si s tebou chtěla procvičit tvůj rychlý útok.To víš,musíme zapracovat na rychlosti,aby jsme brzo byli nejsilnější 8-) Dáme si malý závod.ale zatím nebudeš používat Rychlý útok a já budu běhat pomalu,jo? Tak třeba k támhleté skále,jo? Tři...dva...jedna...TEĎ! *Doběhneme tam tak nastejno* Eh,eh... *Napiju se a dám i Gulpinovi* Tak jo,to byla jen rozcvička,teď to zkusíme s Rychlým útokem.Takže odsud až k té jabloni kde jsme byli,jo? *Gulpin kývne* Připravit...pozóóór...START! *Gulpin mně na plné čáře předběhne* Počkéééj! xD *Doběhnu k jabloni* A jsem mimo provoz X_x *Gulpin mně nutí vstát a pokračovat* Joo počkej,alespoň 5 minut X.X *Gulpin toho nechá a taky odpočívá* **Po nějaké době** Tak jo! Jdem na to! *Přivezu metač disků: http://www.filb.de/content/anime/dp/160/175.jpg * Tak. *Gulpin se na mně nechápavě podívá* Hned ti to vysvětlím.Budu do vzduchu metat disky a ty je budeš bušivým útokem rozbíjet.A protože létají rychle,ke každému se přiblížíš Rychlým útokem.Tím si pořádně procvičíš rychlost. *Gulpin pochopil a je připravený* Pozor,letí první disk! *Gulpin těsně mine* Nevadí ;-) Každý někdy dělá chyby.Zkusíme to znova. *Tentokrát se Gulpin trefí* Bezva! *Dám Gulpinovi puffin* (Pusť si k tomu tohle: ">http://www.youtube.com/watch?v=djzisTzBkLQ&feature=related :D ) Teď poletí dva za sebou,tak se připrav! *Gulpinovi se povedlo první rozbít a druhý nalomit* Výborně! A příště zkus oba přelomit. *Znova letí dva a tentokrát Gulpin oba přepůlí* Super! Teď poletí tři a různými směry! *Gulpinovi se povedlo všechny tři disky přelomit.Nebýt Rychlého útoku,tak to nezvládne* Bezva! Už se ti zvyšuje rychlost! Teď poletí čtyři! *Gulpin přelomil všechny levou zadní* Výborně Gulpine! **Takhle se dostaneme až k číslu 10** Tak jo. *Oddechnu si* Pro dnešek by to stačilo,ať máme co trénovat i příště ;-) A tady máš ty puffiny,jak jsem slibovala :-)

Pokémoní profily
Každý Pokémon má svůj profil,který obsahuje všechny jeho údaje.
Jméno:Haxorus
Pohlaví:holka
Level:68
Věc: dračí kámen
útoky:
dračí dech
drtivý útok
giga dopad
hyper paprsek
dračí puls


Pokéball:
* * *
Jméno Pokémona-Pokémon má systémově svoje vlastní jméno.Takže pokud máš třeba Grotle,tak bude mít jméno Grotle.Samozřemě si můžete Pokémona pojmenovat nějak jinak a to v profilu týženého Pokémona.
Pohlaví-určuje pohlaví Pokémona.Někteří pokémoni (zvláště legendy) jsou bezpohlavní.
Level-Každý pokémon má svůj lv. Ten také určuje sílu pokémona a to kdy se vyvine.
( Chimchar lv. 10 nemá šanci proti Bayleef lv. 30 ani když má typovou převahu)
Věc-Věc,kterou dáš Pokémonovi.Může například zvyšovat účinost útoků (berry),vyvíjet (kameny) nebo posilovat Pokémony (MooMoo milk,Potion atd.)
Útoky-Seznam útoků,které tvůj Pokémon umí.
Pokéball-Ukazuje,v jakém ballu se tvůj Pokémon nachází.
Stadiony
Jako trenéři budete zápasit o odznaky na stadionech.Trenéři

Začneme stadiony:
V oblasti Unova se nachází 8 stadionů. Pokud získáte všech 8 odznaků budete se moci zůčastnit ligy. Liga začne až bude alespoň 6 nebo 12 trenérů mít všech 8 odznaků.
Zápasy probíhají na zápasovém chatu (v menu) mezi Shaylou (trenér stadionu) a tebou.Ke každému zápasu budeme potřebovat rozhodčího a doufáme,že se někdo ochotný najde.
Ale až se bude zápasit v lize tak tam budete soupeřit proti sobě. Pár štastlivců se z normální ligy probojuje až do ligy šampionů k elitní čtyřce. Pokud dokončíte tuto ligu
stanete se šampióny světa Pokémon.

!!!Pozor!!! - Nesmite skákat z jednoho stadionu na druhý musíte jít postupně podle toho jak jsou uvedeni v seznamu.
Koordinátorské soutěže
Doufám že koordinátoraské soutěže budou mít velkou účast. Soutěže budou probíhat jako v anime nejdřív dojmové kolo a potom zápasy. V dojmových kolech budou
rozhodovat ostatní (nezúčastnění) porotci v anketě.
Šťastní koordinátoři,kteří postoupili do dalšího kola čeká Zápasové kolo.
Zápasová kola probíhají tak,že si dva koordinátoři,kteří mají mezi sebou zápasit domluví čas,na který se dostaví na chat.
Nezáleží jen na síle,ale na efektivitě útoků.Koordinátor,který vyhraje zápas,postoupí a dá si zápas s dalším trenérem.Pokud už žádný další není,vyhrává a získává stuhu.
Soutěží tu bude opravdu hodně ale k postupu na velký festival potřebujete 5 stuh. Samozřejmě festival začne až bude hodně koordinátorů mít všech 5 stuh.
Tvůj tým a typy Pokémonů
Tak trenére Pokémonu, nadešla chvíle zvolit si typ svého nejoblíbenějšího Pokémona. K tomu aby jsi blíže pochopil jaké typy se v pokémonním světe vůbec vyskytují ti poslouží následující řádky. Sám, ale musíš nejlépe vědět, který typ je pro tebe ten nejlepší.
Na počátku bylo jen 6 typů Pokémonů a to: Travní, Ohniví, Vodní, Bojoví, Bleskoví a Psychičtí. Každý z těchto typů má několik unikátních vlastností, které je činí charakteristickými. Travní Pokémoni jsou spjati s rostlinami a stromy, ze kterých berou svoji sílu a energii k útokům. Jsou houževnatí a útočí rozvážně. Ohniví jsou narozdíl od travních horliví a metají ohnivé koule všemi směry. Své útoky mají silné, ovšem taktéž velmi vyčerpávající. Vodní Pokémoni jsou hraví a svoji energii čerpají z vod oceánů, řek a moří. Jsou spjati s tímto živlem natolik, že na této vazbě mnohdy záleží i síla jejich útoku.
Bojoví Pokémoni jsou odolní jako kámen, odkud berou i svoji nadměrnou sílu a mnozí vynikají znalostí bojových umění. Neradi ustupují a bojují co jim síly stačí. Bleskoví Pokémoni jsou velmi mrštní a horlivostí se téměř vyrovnají ohnivým. Své síly koncentrují do elektrických výbojů, které někdy dosahují až přílišné síly a Bleskový Pokémon je po jejich využití nucen svou energii opět dobýt. Psychičtí Pokémoni jsou velmi sečtělí a využívají při svých útocích sílu své mysli. Dokážou roztodivné věci, které někdy překvapí i je samotné. Zvláštním a sedmým druhem jsou Pokémoni bezbarví (normální), kteří míchají vlastnosti všech výše popsaných.
Po čase byly objeveny 2 dodatečné typy, jimiž jsou Pokémoni Temní a Kovoví. Temní jsou charakterističtí tím, že milují noc a veškerá tmavá a temná místa jsou jim blízká. Odtud čerpají rovněž svoji energii, kterou formulují do někdy velmi zákeřných útoků. Kovoví Pokémoni v sobě skrývají mechanickou podstatu a díky svým kovovým končetinám dokáží rozdávat silné údery. Někdy jde ovšem ruku v ruce se silou menší obratnost a těžkopádnost těchto tvorů.
Jak sis mohl/a přečíst, jednotliví Pokémoni mají mnoho zajímavých vlastností. Nejlépe sám při jejich trénování,bojování a spoustu dalšího poznáš jejich pravé přednosti a slabosti, a tak je možné, že po čase budeš jednotlivé typy kombinovat, aby jsi sílu svého týmu vyvážil/a.


Deset důležitých pravidel péče o Pokémony
1)Berte je pravidelně do Pokémonského střediska na prohlídku a kompletní uzdravení zdarma.Před každým důležitým zápasem dopřejte svým Pokémonům dostatek odpočinku a prohlédněte je,zda jsou opravdu zdraví.
2)Vyměňuje si je s přáteli.Čím více nových životních zkušeností vaši Pokémoni získají,tím budou chytřejší a silnější.Pak si je můžete vyměnit zase zpátky.
3)Mějte vždy po ruce dobře zásobenou lékárničku.V zápasech,byť i jen přátelských přijdou vaši Pokémoni ke škrábancům,drápancům a modřinám.Je tu Pokémonový obchod,ve kterém se dá koupit všechno potřebné.Co neseženete tam,neseženete nikde.
4)Začněte pěkně zvolna.Nesnažte se dosáhnout zápasu s jiným trenérem moc brzy.Ať vaši pokémoni pokémoni nejdříve nasbírají dost zkušeností trénováním.Když se pak konečně rozhodnete vyzvat některého ze svých protivníků k zápasu,měli by mít vaši pokémoni přibližně stejně zkušeností jako ty jeho.
5)Trénujte.Zahajujte zápas s novým nebo méně zkušeným pokémonem.Pak ho,dřív než se mu něco stane,nahraďte silnějším Pokémonem.Rychlé a bezpečné zápasy poskytnou vašim pokémonům tolik potřebné zkušenosti.
6)Buďte chytří.Nejprve nastudujte všechno,co se o tom pokémonovi ví a teprve potom se rozhodněte,jak ho budete vychovávat.Každý pokémon je jiný a má také jiné potřeby.
7)Vezměte si své pokémony do muzea.V Cínovém městě je skvělé muzeum a v něm vystavené kostry vyhynulých pokémonů.To si nesmíte nechat ujít.
8)Týmová práce.Šest pokémonů,které máte u sebe,by mělo umět různé útoky.Také byste neměli poskytovat jednomu Pokémonovi hodně zkušeností na úkor těch druhých.Ať jsou všichni vaši pokémoni stejně silní.Klíčem k úspěchu je týmová práce.
9)Nezapomeňte na vitamíny!Pokémoni by měli užívat vitamíny a minerály,aby byli zdraví a silní.Toto jsou položky,které byste měli svým pokémonům kupovat.
10)Mějte je rádi!Pokémoni nejsou jen bojovníci.Chtějí být vašimi kamarády.Když se k nim budete chovat pěkně,tak vám budou věrnými společníky.

Evoluční kameny

Evoluční kameny jsou určeny pro pokémony schopné vyvinout se pomocí tajemné energie.existují avčak i takové,které mají zcela opačné účinky.Je to například věčný kámen,takzvaný Everstone,který pokémona nevyvine,ale naopak zastaví jeho schopnost dále postupovat ve vývoji.
kameny mohou být použity kdykoliv.Způsobí tak okamžitý vývoj pokémona.Je zde však jedno upozornění,takové rozhodnutí nelze vrátit zpět!Kameny,s výjimkou věčného kamene,se při doteku vstřebají do pokémona a uvolní svou energii.Použití kamene se může pokládat za vynucenou a také předčasnou evoluci pokémona trenérem.Jak však dobře víme,nemusí to být pravda.Někdy je opravdu potřebný kámen,aby se dokázal pokémon vyvinout.
Teď se konečně dostáváme k typům kamenů.
Jsou to:
Ohnivý kámen
Eevee-Flareon
Growlithe-Arcanine
Vulpix-Ninetales
Pansear-Simisear
Fire stone
Vodní kámen
Eevee-Vaporeon
Poliwhirl-Poliwrath
Staryu-Starmie
Shellder-Cloyster
Lombre-Ludicolo
Panpour-Simipour
Water stone
Hromový kámen
Eevee-Jolteon
Pikachu-Raichu
Elektrik-Elektross
Thunderstone
Listový kámen
Gloom-Vileplume
Exeggcute-Exeggutor
Wepinbell-Victreebell
Nuzleaf-Shiftry
Pansage-Simisage
Leaf stone
Měsíční kámen
Nidorina-Nidoqueen
Nidorino-Nidoking
Clefairy-Clefable
Jigglypuff-Wigglytuff
Skitty-Delcaty
Munna-Musharna
Moon stone
Sluneční kámen
Gloom-Bellossom
Sunkern-Sunflora
Cottonee-Whimsicott
Petilil-Lilligant
Sun stone
Lesklý kámen
Togetic-Togekiss
Roselia-Roserade
Minccino-Cinccino
Shiny stone
Soumrakový kámen
Murkrow-Honchkrow
Misdreavus-Mismagius
Lampent-Chandelure
Dusk stone
Zábřeskový kámen
Kirlia-Gallade
Snorunt ♀-Froslass
Dawn stone
Věčný kámen
Zabraňuje evoluciEverstone

Toť je zatím vše.Až mně napadne něco dalšího,tak to sem přidám.

Pokud máš přečtené i informace o hře pokračuj sem
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.


Krmte prosím:
Party image(c) Shayla I Vytvořeno 29.4.2011 I Pokémon 1995-2011 I Stránka je chráněna autorskými právy. I
Pokud se vám nezobrazuje nové menu (jiné popisky),stiskněte F5.

979010582509407