Já vím,že sem furt chodíte :D

Ale prosím,přesměrovávejte své návštěvy SEM. Pokud tam budete chodit pravidelně,máte menší šanci,že prošvihnete adresu nového blogu (počítají se jen návštěvy s komentářem).Byla bych ráda,kdybyste se tam chovali jako za těch starých zlatých časů tady na blogu. <3

Zdraví Shayla 3.11.2012

Adopce 002 - ještě zbývá 1 ball! Vemte si ho někdo!

Vítám členy: Kiki ; Aďo ; Tyfy ; Dundrovka


Body za Velikonoční akci:

Pikachu - 2 body
Luke - 37 bodů
Safíra - 25 bodů (celkem získáno 51 bodů)
Adelade - 21 bodů (celkem získáno 28 bodů)
Mirek - 15 bodů
Danielio - 0 bodů (celkem získáno 17 bodů)
naty108 - 21 bodů

Luke's Eevee

30. dubna 2011 v 14:39 | Shayla

Jméno: Berry
Pohlaví:kluk
Level: 25
Věc: ---
útoky:
Šleh ocasem
Nárazový útok
Kousavý útok
Hrabavý útok

Pokéball:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luke Luke | 9. února 2012 v 15:58 | Reagovat

*Chvíli se rozmýšlím, ale poté sáhnu do kapsy a vyndám bílo-červený pokeball. Prohlédnu si ho, a pak zmáčknu bílé tlačítko uprostřed. Trochu odklopím vrchní krytku a hodím pokeball do vzduchu. Celé místo ozáří bílé světlo a vedle pokeballu se objeví i maličký liščí pokemon, olizující si ocásek.* "Ahoj maličký!" *Eevee se lekl, a cuknul sebou. Pak couvl a začal slabě vrčet.* "Neboj se, nemusíš se mě bát. Rozhodně ti nechci ublížit, ani bych toho nebyl schopný. Aby jsi mi mohl věřit, pokusím se ti představit. Em, kde začít... Počkat už vím! Jmenuji se Luke. Je mi čtrnáct let a miluju pokemony. Rád se zabývám koordinátorstvím a zápasením na stadionu. Mám rád většinu pokemonů, ale najdou se i ti, které moc nemusím. Ovšem ty se nemusíš bát, Eevee a jeho evoluce mám hrozně rád! =3 Jinak kromě pokemonů se také rád věnuji četbě, zvířatům a především kreslení a malování. Má povaha je tak trochu bláznivá, nikdo neví co ode mne čekat. Jsem přátelský a chápavý, na druhou stranu velký strašpytel. Jsem spíše vůdčí povahy a nenávidím, když je někdo v něčem lepší než já. O své pokemony se aspoň pokusím hezky starat, krmit je a trénovat. Jakmile se ti něco nebude zdát, klidně mi to řekni a já se to pokusím nějak napravit. Trénovat nebudeme pravidelně ale vždy, když budu mít čas. Pokud budeš hodný, něčím mě potěšíš a nebo si budeš vést dobře v tréninku, dám ti nějaký sladký pamlsek za odměnu. Alespoň jednou týdně o každého pokemona chci pečovat, jako že tě vykoupu, vykartáčuji a tak podobně. Doufám že u mě budeš spokojený, a že se ti u mě bude líbit. Jestli bys měl nějaké přání a nebo dotaz, klidně se ptej a já ti mile rád odpovím. Ale sám mám jeden dotaz. Chtěl bys nějaké jméno? Já osobně bych ti nějaké dal, ale volba je jenom na tobě. Tak co říkáš? Přece jen zní lépe když na tebe volám jménem než když na tě budu volat Eevee. Také to upevňuje vztah mezi mnou a tebou. No klidně si to teď nech projít hlavou, a až budeš rozhodnutý tak odpověz. To je zatím vše co jsem ti chtěl říct. Jéj málem bych zapoměl!" *Vezmu si z batohu dvě lesklé mističky. Obě položím před Eeveeho. Do jedné naleju vodu aby se mohl Eevee osvěžit. Eevee se také hned napije. Do druhé mističky jsem mezitím nasypal granulky pro pokemony a přidal několik berry a puffinů.* " Tak teď se můžeš občerstvit. A jestli by ses nudil, tak tady máš pár hraček na hraní aby sis mohl s něčím hrát, když tu zrovna nebudu." *Domluvím, a pak pohladím Eeveeho po hlavičce. Tak se tu měj, už budu muset jít. :-)

2 Luke Luke | 9. února 2012 v 16:03 | Reagovat

[1]: A ještě bych měl dotaz. Co by jsi řekl na nějaký menší trénink? Dnes mám celkem chuť si zatrénovat :-)  Ale samozřejmě jestli se ti nechce, klidně nemusíme ;-)

3 Shayla Shayla | Web | 10. února 2012 v 9:21 | Reagovat

[1]:[2]:Eevee tě má moc ráda a těší se na tréning.

4 Luke Luke | 10. února 2012 v 10:19 | Reagovat

[3]:Jsem moc rád že chceš trénovat. S tréninky to bude tak, že nejprve budeme trénovat ty lehčí a až potom ty obtížnější. Během každého tréninku budou dvě přestávky kde si budeš moct odpočinout a třeba se občerstvit. V první části ti útok nejprve představím a vysvětlím jak vypadá. V druhé části si připravíme náčiní, které nám pomůže při trénování. Ve třetí části si zkusíš trénovat. Potom si dáme první přestávku a až budeš chtít pokračovat, vrátíme se do trénování. Až opět nebudeš moct, tak si dáme nějaké hry u nichž by ses třeba ten útok mohl trénovat. Potom si dáme druhou přestávku, a do té patří i svačina a hlavně pitný režim. Potom si opět zatrénujeme a až to aspoň bude vypadat že ses útok naučil, dáme si souboj s nějakým divokým pokemonem abych se ujistil, že bys ho zvládal i v souboji. Kdyby ti nějaký útok nešel, nemusíš být smutný, né vždy se to každému hned podaří. Navíc chybami se učíš a aspoň si to zapamatuješ. Kdyby se ti cokoliv během tréninku stalo (zranění), okamžitě mi to hlas. Já se to pokusím zkontrolovat a pak okamžitě přestaneme s tréninkem a zamíříme do střediska. Teď tedy půjdeme trénovat. Pokud máš nějaký dotaz ohledně trénování, sem s ním :-)

5 Luke Luke | 10. února 2012 v 11:42 | Reagovat

Pááni, paráda. Trénink se ti opravdu povedl, já nemám slov. Doufám že tk budeš pokračovat a pokud ano, tak za chvíli budeš hodně silný. Ještě bych měl dvě otázky. Jak ses rozhodl s tím jménem? Jestli bys nějaké chtěl, co třeba Berry? Jméno Berry proto, protože ti je dávám za odměnu a máš je rád. Jestli se ti to jméno nelíbí a nějaké bys chtěl, klidně navrhni svoje :-). A pak další otázka. Chtěl by ses spíše zaměřovat na zápasy na stadionech, nebo na koordinátorské soutěže? Na stadionech se budeme pokoušet porazit určitého trenéra. Pokud se tak stane, za odměnu získáme nějaký odznak. Pokud bys chtěl Koordinátorské soutěže, také ti o nich něco můžu říct. jde zde hlavně o krásu a půvab pokemona. Koordinátorské soutěže se dělí na dvě kola - na kolo Dojmové a pak na kolo Zápasové. Pokud bychom uspěli v obouch kolech, získali bychom nějakou krásnou stuhu. Pokud by ses chtěl účastnit obou zaměření, budu jen rád. Volba je ovšem jen a jen na tobě, takže se rozhodni podle tebe co ti nejvíce vyhovuje. A ještě moment, mám ještě jednu otázku. Co by jsi řekl na nového kamaráda do týmu? V útulku mám vyhlédnutého jednoho krásného Ruffleta. Určitě byste byli skvělí přátelé. Tak co ty na to? :-D

6 Shayla Shayla | 10. února 2012 v 11:52 | Reagovat

[5]: Eeveemu se Berry líbí a Ruffleta si rozmyslí,Zatím chce dosáhnout levelu 25,poté ti řekne.

7 Luke Luke | 10. února 2012 v 11:53 | Reagovat

[6]:Dobrá, děkuji za tvou odpověď Berry :-D

8 Luke Luke | 11. února 2012 v 12:44 | Reagovat

Rád tě zase vidím Berry. Už jsme spolu trénovali, a získal si s dvojnásobením krásných 20 levelů, to je úžasné. Chtěl-bych se tě zeptat, jestli bys teda chtěl Ruffleta do týmu. já bych si ho vzal klidně hned, ale chci nejprve vědět tvůj názor. Dále bych se tě chtěl zeptat, jestli se budeš chtít vyvinout. Máš několik vývinů, ale můžeš se vyvinout jen na jednoho z nich. Já bych byl nejraději za Vaporeona. Mám ho nejraději ze všech tvých evolucí. Je to vodní typ. Pak by ses ještě mohl vyvinout v elektrického Jolteona, temného Umbreona, ledového Glaceona, travního Leafeona, ohnivého Flareona a nebo psychického Espeona. Prosím, mohl bys mi říct kdo se ti zatím zamlouvá nejraději?
Abych nezapomněl, tak tady máš vodičku a  granulky. Dobrou chuť!

*Mám jinou IP, jsem totiž u bratrance. :-) :-)  :-)  :-)

9 Shayla Shayla | Web | 12. února 2012 v 11:05 | Reagovat

[8]: Berry nechá vývin na tobě a líbí se mu Leafeon a Vaporeon

(Tahá tě do útulku)

10 Luke Luke | 12. února 2012 v 11:08 | Reagovat

[9]:Super, takže by ti nevadilo kdybych tě vyvinul na Vaporeona?

11 Filli (Malé chlupaté zvířátko na Jasmínině rameni) Filli (Malé chlupaté zvířátko na Jasmínině rameni) | Web | 13. února 2012 v 16:43 | Reagovat

Dám ti vodní stoun (Dá ho Lukeovi do kapsi)

12 Luke Luke | 17. února 2012 v 7:58 | Reagovat

[11]: ?Moc ti děkuju, ale nemám nic, co bych ti mohl dát na oplátku... Nechceš třeba TM-Plamenomet?

13 Luke Luke | 17. února 2012 v 8:04 | Reagovat

"Berry, jsi připravený na vývin?" *Berry se rozmyslí, a pak trochu nejistě přikývne.* "Neboj se, rozhodně to není nic bolestivého. Ničeho se neboj, budu tady pořád s tebou ;-) *Naposledy se podívám na Berryho jako na malého Eeveeho. Potom ho pohladím po hlavičce, a dám mu čerstvou berry. Pak sáhnu do kapsy, a vyndám Vodní kámen. Přiložím ho k Eeveemu, a ten začne zářit.* "Vítám tě, Vaporeone..."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Krmte prosím:
Party image(c) Shayla I Vytvořeno 29.4.2011 I Pokémon 1995-2011 I Stránka je chráněna autorskými právy. I
Pokud se vám nezobrazuje nové menu (jiné popisky),stiskněte F5.

979010582509407